תיאטרון פלייבק 'סיפור אחר'. קבוצה מקצועית, איכותית ומנוסה המורכבת משחקנים ומוזיקאים שהפלייבק נותן משמעות לחיים שלהם, הפועלים יחד על הבמה ומחוצה לה במעגל של שותפות עמוקה, עוצמה, נתינה ויצירה משותפת עם הקהל.

התיאטרון נוצר בכרמיאל בשנת 2012 על ידי קבוצה מאד מיוחדת של אנשים מוכשרים שהגשימו ברבות השנים חלום להיות להקת תיאטרון פלייבק מוכרת ומובילה באזור הצפון והגליל. השחקנים בלהקה מגיעים עם ניסיון בפלייבק/ תיאטרון/ אלתור/ דרמה תרפיה/ אמנויות הבמה ומרכיבים פסיפס מגוון ומקסים של אנשים הבאים ממקומות מגורים, שפות אם וגילאים שונים שהופכים באופן מעורר השראה להיות גוף אחד על הבמה. 
חזון הקבוצה הוא לאפשר ולעודד שיח קהילתי- חברתי- בין אישי באוכלוסיות שונות בחברה הישראלית ולתת מקום לכל הקולות השונים להישמע ולהדהד בתוכנו ודרכנו. הקבוצה מורכבת מ-2 מנחים, 2 מוזיקאים, 11 שחקנים, ציירת ואיש סאונד. למופעים אנו מגיעים בהרכב קטן יותר.

עבודה פנימית של הקבוצה

'סיפור אחר' היא קבוצה וותיקה מנוסה ומקצועית, ואף על פי כן אנו ממשיכים להיפגש כל שבוע לצורך עבודת פיתוח ושכלול אמצעי ההבעה האישיים והקבוצתיים תוך העמקת מימדים משמעותיים בתיאטרון הפלייבק: איכויות המשחק, היצירתיות, ההומור, האלתור, ההקשבה, האמון, הגמישות, התנועה, ההתבוננות המעמיקה והתגובה היצירתית והספונטאנית.
 עבודה זו באה לידי ביטוי באופן מועצם על הבמה בחיבור, בהרמוניה ובתזמור המדוייק בין השחקנים.
 יד לבנים בכרמיאל משמש לנו כבית לעבודה ויצירה. כחלק משיתוף הפעולה עם יד לבנים, אנו מקיימים מופעים בהתנדבות למען הורים ואחים שכולים, בהם אנו מאפשרים עיבוד של האבל והשכול באמצעות הכלי רב העוצמה של תיאטרון הפלייבק

עבודה פנימית

פנים לקהילה

תיאטרון 'סיפור אחר' מורכב ממנחים, שחקנים ומוזיקאים שמלאים בנתינה ואהבת אדם באשר הוא אדם, מה שמביא אותנו להופיע גם בהתנדבות בפני קהילות מיוחדות הזקוקות לנו במיוחד. עד כה הופענו בהתנדבות בפני קהילות מפונים מהדרום בזמן הפגזות, הורים ואחים שכולים, נכים, אסירים, מתמודדים עם פגיעה נפשית, הורים לילדים עם צרכים מיוחדים ועוד ועוד. מופעים אלו תמיד מרחיבי לב ומעוררי השראה באופן מיוחד, בהם אפשר להרגיש בעוצמה איך הפלייבק מאפשר צמיחה אישית והרחבת העצמי. למספר עצמו השיקוף יכול לתרום גם קטרזיס, זווית ראייה חדשה ויכולת הבנה, קבלה, סגירה.

רוצים שנקשיב לסיפור שלכם?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
לתאום הופעה:

רוצה לקבל הצעה ללא התחייבות?

השאר\י פרטים: