המופע

תיאטרון פלייבק הוא תיאטרון הממחיז באלתור יצירתי סיפורים אישיים של הקהל. אנחנו מזמינים אנשים מהקהל שמעוניינים לספר סיפור/ חוויה מהחיים שלהם ובמגע קסם הופכים אותו למופע עשיר, מלווה בנגינה חיה, תנועה ושירה, מפיחים בו חיים על הבמה עם אינטרפטציה משלנו וזוויות התבוננות חדשות על הסיפור- מצחיקות, נוגעות ומפתיעות. היות וכל קהל הוא אחר והסיפורים משתנים, כל מופע הוא ייחודי וחד פעמי- מסע אל הלא נודע, ומכאן הקסם שבפלייבק. 
לקבוצת 'סיפור אחר' יש את היכולת להביא גם הרבה הומור וקומיות לתוך המופע ולצד זה גם נגיעה מעמיקה
מופע פלייבק הוא חוויה מאד מיוחדת, מצחיקה, מרגשת ומעוררת מחשבה, לקהל ולשחקנים כאחד, ובמיוחד למי שבוחר לספר את הסיפור שלו. המופע נמשך כשעה עד שעה וחצי בו אנו מקשיבים לכמה סיפורים שונים. לעיתים בתחילת המופע האנשים בקהל זקוקים לזמן על מנת לשתף ולספר, אך הקשר והאינטראקציה בין השחקנים לקהל, אהבת האדם, ההקשבה וההתלהבות של השחקנים מאפשרים מהר מאד ללב להיפתח, לציניות לנשור ולסיפורים להישמע. כל מספר מביא משהו מהחוויה האישית שלו ובד בבד הוא גם "שליח ציבור" המייצג אנשים רבים נוספים בקהל כך שהסיפור והסצנה המאולתרת בעקבותיו רלוונטיים מאד לכלל הקהל שמרגיש הזדהות והשתתפות בחוויה 

למי זה מתאים?
אנו מופיעים בפני ארגונים, חברות, קבוצות, צוותים, ימי גיבוש, ימי הולדת עגולים, כנסים, יישובים, מופעים לקהל הרחב וכו'
מופע פלייבק מתאים לכל אירוע. אין צורך בהכרח באולם תיאטרון/תפאורה/הגברה/תאורה. זהו תיאטרון שיכול להתקיים כמעט בכל מקום או חלל.

yasmin2

ציורים במופע שלנו

יסמין פנחסי- ציירת יוצרת אינטואיטיבית, עם כישרון גבוה לחוש את לבו של המספר והסיפור שלו. מאירה באור חדש את הסיפור דרך הציור. 
״בזמן שהשחקנים מחזירים את הסיפור על הבמה, אני מחזירה את הסיפור בעזרת צבעים ומעניקה במתנה למספר ציור למזכרת מהמופע".

הציורים הם אישיים ומהווים ערך מוסף מאד מיוחד ומרגש למופע הפלייבק, במיוחד למי שבוחר לספר סיפור.
צירוף יסמין למופע הוא בתוספת תשלום ישירות אליה.

סאונד

אנחנו מחוייבים למקצועיות גבוהה גם בתחום הסאונד כך שלכל מופע אנו מוודאים שהשחקנים יישמעו באופן איכותי. 
לכל מופע מותאמת הגברה בהתאם לגודל האירוע, כמות הקהל, וסוג החלל בו המופע מתקיים. לרוב באירועים קטנים עד 60 איש אין צורך בציוד הגברה. באירועים גדולים יותר, אנו מביאים איתנו איש סאונד מקצועי ומנוסה שנותן מענה מקיף לנושא ההגברה, באופן מותאם לצרכי האירוע.

רוצים שנקשיב לסיפור שלכם?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
לתאום הופעה:

רוצה לקבל הצעה ללא התחייבות?

השאר\י פרטים: