עומר וייס- מנהל התיאטרון ומנחה הקבוצה

יש לי זכות גדולה להנחות את הקבוצה המופלאה הזו שמורכבת מאנשים מדהימים,
יצירתיים ומלאים בנשמה יתרה.
"רבים הצבעים עמך אדוני. יפים ומרובים" כתבה מרים ילן שטקליס, והצבעים האנושיים בקבוצה הזו הם מרובים ומלאים ביופי ייחודי..

נשוי לשולי ואבא של מיקה ורוני המקסימות.

מטפל בפסיכודרמה. עובד עם הורים, מתבגרים וילדים, גם בקבוצות וגם באופן פרטני.
במאי תיאטרון קהילתי.
עוסק כשחקן/מנחה בתיאטרון פלייבק הרבה שנים וזו אהבה מאד גדולה בתוך החיים שלי.
מקום בו אני מרגיש מאד חי ופתוח לעולם. תיאטרון הפלייבק עבורי הוא מפגש פסגה אולטימטיבי בין העולמות מהם אני שואב את ההשראה שלי: טיפול המאפשר התבוננות פנימה ולמידה משמעותית על עצמי
והתיאטרון כפרפורמנס אמנותי.

אדווה בן שחר

לפני 14 שנים ראיתי מופע פלייבק לראשונה. זה היה בתחילת התואר הראשון, אי שם בבאר שבע. לא לקח לי יותר מדקה להישבות בקסם של הז'אנר המיוחד הזה. הפלא שנוצר במפגש שבין הסיפור, הקהל והשחקנים, הופך כל רגע ורגע בפלייבק להתרחשות יחודית וקסומה.
מיד אחרי אותו מופע ראשון בבאר שבע, התחלתי את דרכי בעולם הפלייבק. עם השנים שיחקתי והופעתי בקבוצות שונות ברחבי הארץ, ובמעבר לצפון זכיתי להצטרף לקבוצה המכשפת של "סיפור אחר".
במקצועי אני פסיכולוגית קלינית, המשלבת בטיפול שלי תנועה, משחק, נשימה ומדיטציה. כמטפלת אני רואה את הערך הריפויי שיש בפלייבק, ואת היכולת של הכלי הזה לגעת ולעבד מקומות עמוקים בנפש האישית והקולקטיבית כאחד. בבכי ובצחוק, בתנועה ובשירה – כל מופע הוא חוויה חד-פעמית, בכאן-ועכשיו, עמוק, נוגע ומרגש.

זיו אסקרוב

אני זיו,
תמיד אהבתי להיות על במה ולהופיע, בארץ ובחול:
“ClubMed”הופעות בחברת
לימודי משחק מול מצלמה ב"טכניקה"2016
הצגות וחוגי תאטרון לילדים בחברת "סיפוטרון".
היום אני לומדת תואר שני בדרמה תרפיה בתל חי.
תאטרון הפלייבק הוא חלק נכבד מתוך עולם הדרמה תרפיה, גיליתי שהפלייבק הוא מתנה בשבילי, אני עוברת בכל מופע או החזרה של סיפור סוג של "לידה". יש את ההכנה,הפחד, החשש, ההתרגשות, וכמובן הלידה- "משהו חדש נולד", כל סיפור זה תינוק חדש, יצירה חדשה. זה יכול לכאוב, להיות מצחיק, מרגש ואין לדעת מה יצא בסוף. בפלייבק אני מביאה את החיים לבמה, וכך אני נטענת לאחר כל מופע ומופע.
אני נהנית מהאפשרות לאימפרוביזציה במופע חי, הכל נוצר בכאן ועכשיו, והכי חשוב שזה למען- אני נותנת ומקבלת המון. מקבלת הכלה,אהבה,מיומנות ובעיקר המון הנאה.

יואב שומר- מוזיקאי

ההקשבה לסיפורי חיים של אנשים, לאיכויות שמסתתרות מאחורי הסיפור,
לקולות השונים שמדברים בתוך הסיפור- הם עבורי סיפור אהבה רב שנים.
אני משתדל לממש את האהבה הזו בתוך עבודתי היומיומית כרופא משפחה. המוסיקה היא עבורי סיפור אהבה רב שנים נוסף. האפשרות לחבר בין האהבות האלו בתוך תיאטרון פלייבק היא זכות והרפתקה חדשה, מלאת אלתור וחיים.

יובל מנלה

כמי שעובד בתחום החקירות והמודיעין גם כשאני מקשיב לסיפור אני מנסה לחקור אותו מכיוונים שונים. לפני כעשור נחשפתי, התמכרתי, גיליתי את תיאטרון הפלייבק. 

היום אחרי שהופעתי בעשרות הופעות לכל מגוון האוכלוסיות (שמחות, כנסים ואירועים שונים), אני יודע לזהות את "לב הסיפור" וביחד עם חבורת אנשים מוכשרים ורגישים אנו מחזירים אותו בשיקוף עוצמתי על הבמה. כל סיפור שאני שומע נדמה לי שנולדתי לתוכו
וכל מפגש ומופע בשבילי הם חגיגה מלאה בתבליני צחוק ודמע. ברגע שמרימים עוגן מנמל המוצא גם מסלול ההפלגה וגם נמל היעד הם הפתעה למספר/ת , לקהל ולנו השחקנים.

ליליה מנאפוב

שמי ליליה ובסנסקריט זה לילא, שמשמעותו שעשוע אלוהי.
הגילוי שימח וריגש אותי מאד. לכן לא פלא, שמאז שאני זוכרת את עצמי, ראיתי אותי בדמיוני, רוקדת ומשחקת על במה. התחלתי את המשחק בתיאטרון חובבני אך לא ממש נהניתי לשחק את אותו אב טפוס של דמויות שהיו "חביבות ומתוקות".
בחירת הדמויות הטקסט והתנועות היו מבויימות. נהניתי מאוחר יותר מ"לשחק" בתור 'מורה למוסיקה' (ידוע שבתוך כל מורה קיימת  שחקנית לא ממומשת). בתקופה לא קלה בחיי, שיקמתי את הליצן הפנימי שלי בקורס ליצנות רפואית. מאז אני נהנית שרוב הזמן אנחנו יחד. יש לי גם כמה הופעות במגירה שאני חולמת להעלות על הבמה. זהו אושר אמיתי להיות חלק מקבוצת הפלייבק המיוחדת הזו, אשר מאד משמעותית עבורי וקרובה ללבי. בעיניי תיאטרון פלייבק זו המצאה גאונית! אני מאמינה מאד כי הופעת פלייבק טובה, מביאה זויות חדשות, הבנות שונות נוספות, לפעמים פתרונות לדילמות, לסכסוכים, לקונפליקטים שעולים בסיפורים מתוך הקהל מה שבטוח תיאטרון פלייבק מזמן הקלה לצופים, סיפוק לשחקנים והנאה רבה למשתתפים ולקהל כאחד. לסיכום, אני ליליה לילא, גאה ומתענגת מהחלק שלי בשעשוע האלוהי הזה שקורה על הבמה, כי עד כמה שזה נשמע בנאלי או שחוק, באמת כל העולם במה וכל האנשים שחקנים.

מאיה גלוטמן

אני מאיהכשהייתי קטנה ראיתי את ״עוץ לי גוץ לי״ בתאטרון ונאחזתי בקסם טוויית הקש לזהבובכוחה של הבמה להפוך את היום יומי לקסוםהשנים עברולמדתי תאטרון ופסיכולוגיהוהיום אני פסיכולוגית קליניתאל הפלייבק התגלגלתי במקרה ומיד ידעתי שהגעתי למקום הנכוןהפלייבק עבורי הוא אמנות המפגש עם הרגע הייחודיההקשבה הייחודית וההדהוד הייחודי בין המספר למאזיןההופכת ליצירה חד פעמיתהאפשרות לדוג חוטי זהב מתוך סיפורלרקום מהם יצירה בימתית חד פעמיתתוך הקשבה מופלאה לשותפיי לבמה ולמספר הסיפורהיא חוויה יקרה שאני מרגישה ברת מזל בה בכל פעם מחדש.

מיכל דוידוביץ' ז"ך

אני מיכל. סקרנית, אוהבת אנשים וסיפורים, אמא שמחה ל-4 בוגרים נפלאים וסבתא לפעוטה מלבבת.

את הפלייבק הכרתי לפני מעל לעשור, כקהל מזדמן ומפרגן. במהלך לימודי M.A בדרמה תרפיה הצטרפתי לקבוצת חובבים ונהייתי שותפה לפלא. הפלא בלהיות חלק ולהיות בשביל. פלא הפתיחות, השיתוף, ההעזה, המסירות, ההתמסרות, האפשור, הצחוק, הכאב, ההקשבה, שיתוף הפעולה והנתינה.

הפלייבק מאפשר לי לשלב בין אהבת הבמה השורה בי מילדות, והנטייה להיות קשובה ותומכת המתבטאת גם במקצועי כתראפיסטית ומנחה. תעוזת האלתור, ההקשבה לתחושות הגוף, והתמסרות לסיפור הרוצה להיספר מפתיעים ומרגשים אותי בכל פעם מחדש.

לאחרונה הצטרפתי לקבוצת "סיפור אחר" , וזה כבר סיפור אחר…

מחכה בסקרנות והתלהבות לפגוש אתכם.

נטע ישורון

שמי נטע ישורון ואני גרה במצפה הילה. נשואה לאדריאן שהעניק לי במתנה שלוש בנות. הפלייבק שינה את חיי לטובה. גיליתי עולם שמחבר את כל מה שאני אוהבת למקום אחד. זה להיות שייך לקבוצה מכילה ואוהבת, זאת הזדמנות לספר ולחלוק מחוויות חייך, זה לתת ליצירתיות ולכשרון המשחק שבך לצאת החוצה ולבוא לידי ביטוי. החיבור שלי לפלייבק זו האמת. האמת בהתגלמותה. מופע פלייבק מביא איתו את כל זה, זה רגעי קסם המלאים בהומור, באמת, בעומק ועם המון רגש מופע פלייבק זה להרגיש שהגעתי הביתה… בפלייבק כבר הרבה שנים ומקווה שיימשך לנצח!

רותי לוצקי

לא חוויתי את משבר גיל חמישים. דווקא חיכיתי לו בסבלנות אך הוא, עקשן שכמותו, סירב להגיע ואני דווקא הרגשתי בשלה ונכונה להתפתחות נוספת, לשחרור של עוד כמה כישורים חבויים שלי, שאפשר היה להוציאם מהקפאה. תמיד נהניתי להקשיב והקשבה היא חלק מתפקידי כאחות בקהילה, תפקיד שבו תמיד הייתי מחפשת פתרון ל"סיפור" שהובא לפני. גם בפלייבק עלי להקשיב לסיפור,  אך כאן איני אמורה  להביא פתרון  או תשובה אלא לתת /למצוא את לב הסיפור ולהחזיר  את הסיפור למספר מזוויות נוספות וחדשות, כאלו שאולי לא חשב עליהן, זוויות שירגשו, ילמדו או יצחיקו אותו. ואולי, כתוצאה מהמשחק שלי ייפול לו איזה אסימון והוא ימצא פתרון. הפלייבק נותן לי מקום רחב ועמוק להבעה של רגש, תנועה, צבע ומילה. הטכניקות הרבות שאני יכולה להשתמש בהן כדי להביע את כל אלה קוסמות לי כל כך ומעניינות לי, כל פעם מחדש. במעגלי חיי כאחות וכשחקנית יש כעת איזון המביא לי אושר ושלווה ומאפשר לי לתת מעצמי מהראש, אך גם מהבטן ומהלב.

שני בית אור

שני, כך קראו לי הוריי.
זו המהות הנסתרת של השם שלי. להיות בשינוי תמידי.
שני. שני עכשיו, שני תמיד.
על הבמה, כמו בחיים, המציאות יכולה בכל רגע לשנות פניה, אני יכולה בכל רגע לשנות פניי. כנראה שלא סתם מצאתי בתיאטרון בית.
עד שגיליתי את הפלייבק ונשבתי בקסמו… המקום שבי שחיפש ללמוד איך להקשיב באמת… להקשיב כאילו אין אני, כאילו אין קהל, אני והמספר אחד… להצליח להינגע במילים, להרגיש בגוף את התחושות, להרגיש בלב את הרגשות … זו חוויה עוצמתית ומרגשת.
כל שיקוף בפלייבק הוא ריפוי עבורי.
כל סיפור במובן מסוים הוא גם הסיפור שלי
זה יהיה עונג גדול עבורי לבוא ולשמוע את הסיפורים שלכם, ולהחזיר לכם מהדהודי ליבי.

רוצים.ות שנגיע אליכם עם מופע פלייבק איכותי, מפתיע, מצחיק ומרגש?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם לתיאום הופעה:

רוצה לקבל הצעה ללא התחייבות?

השאר\י פרטים: